Preskočiť na obsah
koncert , produkcia , dj

Profesionálny DJ na oslavy, svadby, plesy, …

DJ? U nás žiadny problém

Hľadáte spoľahlivého a profesionálneho DJa na vašu svadbu, oslavu, party, firemku, ples,…? Naša agentúra má v ponuke viacerých DJov, ktorý svoju prácu robia naozaj na špičkovej úrovni.  

osvetlenie, ozvučenie, DJ
dj, eventová agentúra,
stužkova , svetla , DJ , ozvučenie

DJ tradícia

DJingu sa venujeme už od zrodenia myšlienky založenia agentúry,
a vlastne ešte dlhé roky predtým. Už od 80. rokoch, kedy sa ešte len pokladali základy tohto remesla v Európe, stávajú niektorí naši DJs za svojou aparatúrou a zabávajú ľudí.

Prečo si vybrať DJa od nás?

Tradícia

DJing je u nás v agentúre už od jej začiatkov

Komfort

S DJom je možnosť objednať kompletný servis

Profi in style

Používame profi techniku spolu s moderným dizajnom

Cena

Môžete si vybrať balíček tak, aby vám vyhovoval aj cenou

Recenzie našich klientov

“DJ nám hral na stužkovej a bola to skvelá voľba. Musím povedať, že som vďačná za profesionálny prístup a nezabudnuteľné dotvorenie atmosféry počas celého večera. Výborný výber skladieb vytiahol na parket všetkých hostí a určite by som chcela zdôrazniť flexibilitu, ústretový a priateľský prístup počas nášho žiackeho programu. Sprevádzal nás úvodom, programom, voľnou zábavou a repertoár skladieb bol univerzálny (moderný, retro, latino, tanečný...), tak každý si našiel to svoje. Jednoznačne odporúčam!"
Silvia K.
“Chcel by som poďakovať za úžasnú zábavu na našej stužkovej. Spolužiaci, rodičia i učitelia si chválili DJa od vás. Veľmi dobrý chlapík, výborný zabávač, všetko bolo bez problémov. Hral veľmi dobre, dokonca nebol problém zahrať pesničky na želanie. Som veľmi rád, že nám na stužkovej hral práve on. Ak hľadáte dobrého DJa, určite odporúčam.”
Matúš š.
“Odporúčam všetkými desiatimi. DJ dokázal zabaviť všetkých od detí po starých rodičov. Na prekvapenie prišli dvaja a na moju otázku, či budem musieť zaplatiť oboch mi s úsmevom odpovedali, že to je ich zvyk aby sa mohli dopĺňať a, že samozrejme platí dohodnutá suma. Taktiež oceňujem jednanie pri dohadovaní akcie, aj počas jej trvania. Dohodli sme si všetky detaily, ktoré boli následne agentúrou splnené. Ďakujeme, a tešíme sa nabudúce ”
Kristína K.

Ozvite sa nám!

Ak stále váhate, ozvite sa nám. Či už telefonicky, mailom alebo pomocou formulára na stránke kontakt, a my vám zodpovieme všetky otázky ohľadom
našej ponuky DJs

cs agency

© 2023 All Rights Reserved | CS Agency s.r.o.